Somatikas interešu grupa

Pieaugušo grupa: Krista Zalcmane
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums:

Somatikas interešu grupas mērķis ir veicināt terapeitu sadarbību, pieredzes apmaiņu starp terapeitiem, kuri strādā ar pacientiem ar somatiskām saslimšanām (piem., reimatoīdais artrīts, insults, muguras smadzeņu bojājums), gerontoloģijā, profesionālā/sociālā rehabilitācijā un veselības veicināšanā.
Grupa atbalsta terapeitu pirms sertifikācijas, izskata klīnisko gadījumu, sniedz rekomendācijas. Grupas ietvaros tiek organizētas sapulces vai semināri, kurās pastāv iespēja ziņot par darba metodēm, pētījumiem, praksi savā darbā vietā vai sniegt ziņojumu par klīnisko gadījumu.
 
Turpmākās somatikas interešu grupas sanāksmes norisināsies (atkarībā no aktualitātes sanāksmju datumi var mainīties):
09.03.2021.
11.05.2021.
13.07.2021.
14.09.2021.
09.11.2021.
 
Aktuālā informācija:
- Pēc Veselības inspekcijas informācijas Sertifikācijas termiņi, kuri bija spēkā uz 2020. gada 5. aprīli ir pagarināti par sešiem mēnešiem.
- Resertificējoties sertifikāts tiek izsniegts, tikai pēc iepriekšējā sertifikāta derīguma beigām (ņemot vērā jauno sertifikāta datumu).
- Ja nepieciešams sertifikāts papīra formātā "uz rokas" , tad jāiesniedz Veselības inspekcijai pieteikums par apliecības saņemšanu.
 
Aicināšu aizpildīt aptaujas anketu, lai apzinātu un apkopotu Somatikas interešu grupas biedru kontaktinformāciju un darbības sfēru, lai plānotu un realizētu pieredzes apmaiņu un tālākizglītības pasākumus.
Aptaujas anketa pieejama šeit: 
Anketa jāaizpilda līdz 31.01.2021.
 
/Krista Zalcmane
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress