KĻŪSTI PAR LEA BIEDRU!

Iesaistoties Latvijas Ergoterapeitu Asociācijā, ikvienam biedram ir iespēja sniegt savu redzējumu, piedalīties diskusijās un LEA darba un interešu grupās!

Lai kļūtu par LEA biedru, ir nepieciešams uzrakstīt LEA valdei adresētu iesniegumu (pieejams: http://ergoterapija.lv/index.php/par-mums/biedribas-statuti sadaļā " Iesnieguma veidlapa, lai iestātos Latvijas Ergoterapeitu Asociācijā") un jāveic maksājums par iestāšanos Asociācijā!

Kā reiz ir teicis Rainis: "Ikkatram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!"

Brīvprātīgo piesaiste darbam ergoterapijā 2018. gada vasaras periodā

Lai apzinātu brīvprātīgā darba iespējas ergoterapijā 2018. gada vasaras periodā, ir izveidota anketa, kuru intereses gadījumā aicinām aizpildīt:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJEZnrAImWtxgqeZOrVadpmzcsjrWeIg2M6OBIx8s4vdKTaA/viewform
Ja Tavā darba vietā nepieciešams kāds zinātkārs un čakls students, aizpildi anketu, ļaujot studentiem iesaistīties produktīvās aktivitātēs! 
Jautājumu gadījumā sazinieties ar LEA valdi, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Dalība interdisciplinārajā, interkulturālajā un internacionālajā programmā Beļģijā, 2018. gads.

Intensīvās apmācības programma NordPlus Tallinā, 2017

Vasaras konference 2017 / lektoru prezentācijas un uzskates materiāli

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress