Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas

Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas”, tiek uzsākta ārstniecības un ārstniecības atbalsta personas pretendentu atlase. Ārstniecības personas  t.sk., ergoterapeiti var pretendēt uz vienreizējo pārcelšanās kompensāciju par darbu reģionos ārpus Rīgas (arī par katru ģimenes locekli) un papildus ikmēneša uzturēšanās izmaksu kompensāciju.
Plašāka informācija par ESF projektu Nr.9.2.5.0/17/I/001: www.talakizglitiba.lv
Kontaktinformācija: ESF projekta "Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas" vadītāja Viktorija Blaua, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis: 67876077

KĻŪSTI PAR LEA BIEDRU!

Iesaistoties Latvijas Ergoterapeitu Asociācijā, ikvienam biedram ir iespēja sniegt savu redzējumu, piedalīties diskusijās un LEA darba un interešu grupās!

Lai kļūtu par LEA biedru, ir nepieciešams uzrakstīt LEA valdei adresētu iesniegumu (pieejams: http://ergoterapija.lv/index.php/par-mums/biedribas-statuti sadaļā " Iesnieguma veidlapa, lai iestātos Latvijas Ergoterapeitu Asociācijā") un jāveic maksājums par iestāšanos Asociācijā!

Kā reiz ir teicis Rainis: "Ikkatram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!"

Dalība interdisciplinārajā, interkulturālajā un internacionālajā programmā Beļģijā, 2018. gads.

Intensīvās apmācības programma NordPlus Tallinā, 2017

Vasaras konference 2017 / lektoru prezentācijas un uzskates materiāli

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress