Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

PSIHOEMOCIONĀLĀ VESELĪBA UN TERAPIJAS IESPĒJAS

Tuvojoties Pasaules psihiskās veselības dienai, ko atzīmē 10. oktobrī, Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University) podkāsta jeb raidieraksta RSU Veselības ekspresis piektās epizodes uzmanības centrā ir jautājumi, kā uzlabot savu psihoemocionālo veselību ārpus ārsta kabineta.

Par mākslas terapijas sniegtajām iespējām, kā arī par Latvijā jaunu metodi – dabas un piedzīvojumu terapiju – stāsta RSU viesdocētāja, Latvijas Ergoterapeitu asociācijas viceprezidente un Adventure Therapy Latvia domubiedru grupas pārstāve Unda Avota un RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras docētāja, Latvijas Mākslas terapijas asociācijas vadītāja un mākslas terapeite Elīna Akmane.

Vairāk informācijas par mākslas terapiju, kā arī sertificēto mākslas terapeitu saraksts atrodams mājaslapā www.arttherapy.lv. Savukārt par dabas un piedzīvojumu terapiju vairāk var uzzināt vietnē www.adventuretherapylatvia.lv, bet par 1. un 2. oktobrī notiekošo ar Latvijas veselības tūrisma klastera atbalstu rīkoto starptautisko piedzīvojumu, dabas terapijas konferenci un meistarklasēm var plašāk lasīt mājaslapā www.piedzivojumuterapija.lv.

Raidieraksts ir pieejams Spotify un Podbean platformās, kā arī klausāms RSU YouTube kanālā: https://www.youtube.com/watch?v=oEyR4OFPSxI