Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

Tiešsaistes seminārs “Vakcinācija: mīti un patiesība”!

Kolēģi!

Mēs visi esam ārstniecības personas un mūsu atbildība ir pacientu izglītošana arī par jautājumiem, kas saistīti ar sabiedrības veselības veicināšanu, piemēram, vakcināciju pret Covid -19.

Mums pacientiem ir jāsniedz faktos un zinātnē balstīta informācija, un, lai to varētu izdarīt veiksmīgi, mēs aicinām ikvienu speciālistu papildināt savas zināšanas un rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem par vakcinācijas procesu tiešsaistes seminārā “Vakcinācija: mīti un patiesība”, kuru rīko Latvijas Ergoterapeitu Asociācija (LEA) un Latvijas Fizioterapeitu Asociācija (LFA), sadarbojoties ar Nacionālo veselības dienestu un Latvijas Republikas Veselības ministriju.

Seminārs notiks š.g. 12. maijā plkst. 17:00 – 19:00 un ir bez maksas LEA un LFA biedriem, šo studiju programmu studentiem.

Ārstniecības personām, kuras būs reģistrējušās semināram, būs iespējams saņemt 2,5 TIP (LAPPOS Nr. TIP2021/83), dalības maksa citiem interesentiem: 10 EUR. Semināru būs iespējams skatīties arī publiskā tiešraidē bez maksas, bet par to netiks piešķirti TIP.

Reģistrēties semināram iespējams šeit: https://forms.gle/UbbqgYSuDT5aNXzs9

Ar ļoti interesantiem ziņojumiem par vakcinācijas nepieciešamību, vakcīnu veidiem, mītiem u.c. noderīgu informāciju seminārā uzstāsies:

Juta Kroiča, Prof. Dr. med., RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja;

Kārlis Rācenis, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts internists, rezidents nefroloģijā;

Dana Isarova, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pediatrijas nodaļas ārste – rezidente pediatrijā, Infekciju kontroles dienesta vadītājas p.i.

Mēs visi kopā varam radīt veselāku Latviju!