Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

Iepazīsti ergoterapijas studiju programmu Rīgas Stradiņa universitātes Atvērto durvju dienā 1. aprīlī!

Ja esi kreatīvs un radošs, vēlies palīdzēt citiem atgūt labklājību un dzīves kvalitāti, tad šis Tevi varētu interesēt!!!

  • Dinamiskā un kreatīvā studiju procesā, jau pirmā studiju gada laikā, iepazīsi profesiju viesojoties dažādās ergoterapeitu prakses vietās.
  • Iegūsi plašas zināšanas par cilveka ķermeņa uzbūvi un funkcijām.Apgūsi iemaņas izvētēt vidi un tās ietekmi mūsu ikdienā.
  • Izpratīsi cilvēka personību un tās neatkārtojamību.
  • Protams iegūsi jaunus daraugus, studiju biedrus un varēsi pilnvērtīgi izdzīvot “studenta dzīvi” dažādos pasākumus, izglītojošos kursos un semnāros Latvijā un ārpus tās robežām.

Studiju semestrī apguvām daudz interesantas informācijas un devāmies nozīmīgās vizītēs pie dažiem ergoterapeitiem, lai uzzinātu tuvāk par viņu darba ikdienu un pienākumiem. Šīs vizītes noteikti lika padomāt par to, vai tas tiešām ir piemērots mums.

Nevar nepieminēt, ka ergoterapijas studiju programma ir viena no draudzīgākajām un aktīvākajām, jo rīkojam daudzus pasākumus, kuri veicina komunikāciju starp kursiem un ļauj iepazīt viens otru tuvāk. Šī savstarpējā komunikācija un cieņa pastāv arī starp studentiem un pasniedzējiem. (Anita Gžibovska RFE-1, 2.grupa)

Mācību process nav viegls, bet lai kļūtu par profesionāli kādā jomā, jāiegūst gan teorētiskā, gan praktiskā bagāža. Katrs var atrast sev tīkamāko virzienu, kur pēc tam var pilnveidot sevi vairāk. Šī studiju programma sniedz plašāku skatījumu uz visu apkārt notiekošo, tā sniedz iespēju iegūt jaunas zināšanas, kļūt radošākiem un neatlaidīgākiem. Man bija brīnišķīga iespēja piedalīties intensīvajā programmā Dānijā, kuras tēma bija radošās aktivitātes. Tajā piedalījās dalībnieki no Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Islandes, Somijas un Latvijas. Programmas ietvaros katra diena tika pavadīta, veicot dažādas aktivitātes- dejojot, rakstot dzeju, zīmējot, izdomājot spēles, gatavojot ēst. Programma sniedza iespēju iepazīties ar dažādu valstu studentiem un iepazīt viņu kultūru. (Anete Zariņa, RFE-3, 2.grupa)

Esam iemācījušies domāt plašāk, kritiskāk, uz personu vērsti un, protams, holistiski. Mums studiju procesā ir bijis raibi, kā pa kalniem, bet visi kopīgi viens otru atbalstām (kā ģimene). Iegūtās zināšanas ir noderīgas ne tikai profesionālajā sfērā, bet arī privātajā dzīvē. (Annika Smilga, RFE-4​)