Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

IEPAZĪSTINĀM AR MEISTARKLAŠU LEKTORIEM UN SATURU

Straujiem soļiem tuvojas oktobra nogale, kura ir nozīmīga ikvienam ergoterapeitam, jo 27.oktobrī mēs katru gadu atzīmējam Pasaules Ergoterapijas dienu!

Šogad par godu šai dienai rīkojam LEA rudens konferenci “Justies labi darba vietā: ikdienas izaicinājumi un ieguvumi”, kā arī visas nedēļas garumā attālināti tiks organizētas aizraujošas meistarklases par tādām tēmām kā empātiska komunikācija un konfliktu risināšana, apzinātība un relaksācija stresa pārvarēšanai, trauksme un tās pārvarēšana u.c.

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar lektori Ilzi Dzenovsku, kura 30.10. vadīs meistarklasi par empātisku komunikāciju un konfliktu risināšanu. Meistarklasē varēsiet uzzināt visu par konfliktu anatomiju, varēsiet iemācīties atpazīt destruktīvas komunikācijas pamatelementus un apgūt prasmes, kā veidot empātisku komunikāciju.

Tā kā oktobrī svinam Pasaules Ergoterapijas dienu, tad esam izveidojuši īpašu piedāvājumu, lai konferences un meistarklašu apmeklējumu padarītu pēc iespējas pieejamāku!

DALĪBA KONFERENCĒ UN VISĀS MEISTARKLASĒS = 80€

‼️Nenokavē pieteikšanos, jo dažās meistarklasēs dalībnieku skaits ir ierobežots!

‼️Kolēģiem, kuri jau ir aizpildījuši pieteikšanās anketu, bet vēlas izmantot šo piedāvājumu, lūdzam atkārtoti aizpildīt pieteikšanās anketu!

Anketa: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSemVup0Cqxsev…/viewform

‼️Apmaksu lūdzam veikt tikai pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas!