Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

PASAULES ERGOTERAPIJAS DIENA 2021

Kā katru gadu, arī šogad 27.oktobris visiem ergoterapeitiem ir īpaša diena, jo tiek atzīmēta Pasaules Ergoterapijas diena! 

Svinot mūsu profesijas svētkus, 29.oktobrī tiek rīkota konference “Justies labi darba vietā: ikdienas izaicinājumi un ieguvumi”, kā arī visas nedēļas garumā attālināti tiks organizētas aizraujošas meistarklases.

Šī gada Pasaules Ergoterapijas dienas tēma – Iederies. Esi pats.

Aicinām visus ergoterapeitus iesaistīties, un arī šogad svinēt profesionālos svētkus savās darba vietās, realizējot dažādas aktivitātes un ar to dalīties sociālajos tīklos, pievienojot tēmturus #ergoterapija, #WorldOTDay, #PasaulesETdiena! Lūgsim ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus un šogad aktivitāšu realizēšanā būt radošiem!

Gaidīsim Jūsu aktivitāšu aprakstus arī uz asociācijas e-pastu: [email protected]

Papildus aicinām arī šogad turpināt akciju sociālajos tīklos “1 PADOMS VESELĪBAI”, un izmantojot sociālo tīklu spēku, dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem savos padomos, kā ikdienā ikviens var veicināt savu veselību! Lietojiet tēmturi #1padomsveselībai un esiet aktīvi!

Pievienojam Pasaules Ergoterapijas dienai veltītos materiālus, kurus varat izmantot arī savos sociālajos tīklos, publicējot informatīvos materiālus, informāciju par realizētajām aktivitātēm vai vienu padomu veselībai. Materiāli lejupielādei pieejami šeit – plakāts un logo! Aicinām būt aktīviem un radošiem!