Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

PASAULES ERGOTERAPIJAS DIENA 2022

Kā katru gadu, arī šogad 27. oktobris visiem ergoterapeitiem ir īpaša diena, jo tiek atzīmēta Pasaules Ergoterapijas diena! Svinot mūsu profesijas svētkus, 29. oktobrī tiek rīkota attālināta konference ”Iespēja+Izvēle=Taisnīgums”, kas ir arī šī gada Pasaules Ergoterapijas dienas vadošā tēma. Detalizēta informācija par konferences programmu tiks izziņota pakāpeniski!

Aicinām visus ergoterapeitus iesaistīties un arī šogad svinēt profesionālos svētkus savās darba vietās, realizējot dažādas aktivitātes un ar tām dalīties sociālajos tīklos, pievienojot tēmturus #ergoterapija, #WorldOTDay, #PasaulesETdiena!

Vizuālie materiāli latviešu valodā Pasaules Ergoterapijas dienas popularizēšanai pieejami šeit: https://drive.google.com/drive/folders/1bWlUuLEjh7_8bs_3RtTwY44zt_OjIAS8?usp=sharing

Gaidīsim Jūsu aktivitāšu aprakstus arī uz asociācijas e-pastu: as********@er**********.lv.

Papildus aicinām arī šogad turpināt akciju sociālajos tīklos “1 PADOMS VESELĪBAI” un, izmantojot sociālo tīklu spēku, dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem savos padomos, kā ikdienā ikviens var veicināt savu veselību!

Ar sveicieniem,

LEA valde