Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

SVEICAM PASAULES ERGOTERAPIJAS DIENĀ

Kolēģi!

Sirsnīgi sveicam ikvienu ergoterapeitu un ergoterapijas studentus Pasaules Ergoterapijas dienā! Paldies, ka strādājat profesijā, lepojaties ar to un nesat mūsu vārdu plašajā pasaulē!

Pandēmijas laiks ir bijis grūts un izaicinājumu pilns ikvienam no mums, īpaši mūsu kolēģiem no lielajām slimnīcām, kuri strādā frontes pirmajās līnijās jau kopš pandēmijas pirmās dienas, bet ne mirkli nav sūdzējušies par darba apjomu vai sarežģītības pakāpi. Mēs Jums sakām vislielāko paldies!?

Tieši tādēļ mēs šogad Pasaules Ergoterapijas dienas centrā esam izvirzījuši mūs pašus – ergoterapeitus un citus veselības aprūpes speciālistus un mūsu psihoemocionālo veselību, organizējot LEA rudens konferenci un meistarklases LEA RUDENS KONFERENCE “JUSTIES LABI DARBA VIETĀ: IKDIENAS IZAICINĀJUMI UN IEGUVUMI”!

Šodien, svinot mūsu profesijas svētkus, stāstīsim pasaulei par to, kas mēs esam. Dalīsimies ar saviem padomiem rubrikā #1padomsveselībai. Leposimies ar savu profesiju! Lai mums visiem skaista šī diena un produktīva svētku nedēļa!?

LEA valde

ENG: Greetings to our wonderful colleagues all over the world – World Federation of Occupational Therapists (WFOT), The Council of Occupational Therapists for the European Countries – COTEC, European Network of Occupational Therapy in Higher Education (ENOTHE)! Happy World Occupational Therapy Day! May this day bring you lots of positive emotions and sunshine!

Latvian Association of Occupational Therapists