Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008003823
Konts: LV26PARX0009200460001
Banka: AS “Citadele banka”
SWIFT kods: PARXLV22
E-pasts: [email protected]

PASAULES ERGOTERAPIJAS DIENA 2023

Latvijas Ergoterapeitu Asociācijas valde informē, ka arī šogad 27.oktobris visiem ergoterapeitiem ir īpaša diena, jo tiek atzīmēta Pasaules Ergoterapijas diena! Šī gada tēma ir “Kopiena vieno”!

Svinot mūsu profesijas svētkus, 28.oktobrī tiek rīkota LEA Rudens konference! Un aktivitātes, kas saistītas ar konferences norisi, plānotas visas nedēļas garumā. Detalizēta informācija par konferences norisi un programmu tiks izsūtīta tuvākajā laikā.

Aicinām visus ergoterapeitus aktīvi iesaistīties un arī šogad svinēt profesionālos svētkus savās darbavietās, realizējot dažādas aktivitātes un ar to dalīties sociālajos tīklos, pievienojot tēmturus #ergoterapija, #WorldOTDay, #pasaulesetdiena, #visiemvajagergoterapeitu!

Papildus aicinām arī šogad turpināt akciju sociālajos tīklos “1 PADOMS VESELĪBAI”, un izmantojot sociālo tīklu spēku, dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem savos padomos, kā ikdienā ikviens var veicināt savu veselību. Publicējot padomu veselībai, lūgums lietot tēmturi #1padomsveselibai!

Visiem LEA biedriem e-pastā esam izsūtījuši Pasaules Ergoterapijas dienai veltītos materiālus, kurus varat izmantot arī savos sociālajos tīklos, publicējot informatīvos materiālus, informāciju par realizētajām aktivitātēm vai vienu padomu veselībai. Aicinām būt aktīviem! Sekojiet līdzi notikumiem pasaulē arī WFOT vietnē https://www.facebook.com/worldotday

LEA valde